Serwis
Odporúčame

Hotele : Spa Strbske Pleso

Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Grand***

Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Grand***

Właśnie trójgwiazdkowy Hotel Balnea Grand zamyka rozległy kompleks Balneocentrum w północnej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Dom uzdrowiskowy leży w przyjemnym parku. Niedaleko hotelu znajduje się znany Golf Club. Hotel Grand jest połączony z balneorehabilitacją oraz centrum kulturalnym.
Hotel Alexander****

Hotel Alexander****

Nowo wyremontowany Hotel Alexander**** oferuje zakwaterowanie w 75 luksusowo wyposazonych pokojach oraz apartamentach. SPA Wellness jest gosciom do dyspozycji  od srody do niedzieli, znajduje sie tam jacuzzi, finska sauna, parowa sauna, basen chlodzacy, prysznice, tepidarium oraz fitness. W ofercie ponadto kilka rodzajow masazy.
Hotel Alexander oferuje rowniez pomieszczenia do zorganizowania kongresow do 300 osob.
Hotel Summit***

Hotel Summit***

Hotel Summit znajduje sie ok.500m od kapieliska termalnego GINO PARADISE. Jest idealnym miejscem do aktywnego odpoczynku, ma wlasne korty tenisowe, boisko sportowe,  wypozyczalnie rowerow i sportowych potrzeb. Doskonale polozenie goegraficzne, umozliwia na szybki i latwy dostep do najbardziej atrakcyjnych i popularnych miejsc turystycznych na Slowacji. W hotelu znajduje sie relax centrum z finska sauna, jaquzzi, goscie moga rowniez kupic zabiegi.
Hotel Danubius Grand Margitsziget****

Hotel Danubius Grand Margitsziget****

Obiekt leży w centrum miasta, tuż obok głównych atrakcji turystycznych.
Jego głównymi zaletami są usytuowanie w przyrodzie, unikalny styl miejsca, ciekawa architektura otoczenia, jeziora w najbliższej okolicy, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, szeroka gama usług w obiekcie, wysoki standard, reprezentatywność, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostępne boiska sportowe, cicha okolica, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy, zakwaterowanie dla wymagających klientów.
Hotel Wine Wellness Amande****

Hotel Wine Wellness Amande****

Wine Wellness Hotel Amande **** znajduje się w sercu południowych Moraw w Hustopeče koło Brna. Ponieważ hotel znajduje się w winnicy, oferuje swoim gościom szeroki wybór win. Centrum odnowy biologicznej ze światem saun, nawierzchnią Kneippa i solankami dostępne jest w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Goście mogą wypróbować szeroką gamę masaży.
Hotel oferuje 55 pokoi i apartamentów z wygodnymi udogodnieniami. Całkowita pojemność hotelu wynosi 117 łóżek, w tym dodatkowe łóżka. Kompleks hotelowy oferuje przyjemny ogród w miesiącach letnich, gdzie dostępny jest również grill. Rozrywka jest możliwa w Centro Hotel Club, gdzie melomani, rzutki i miłośnicy futbolu stołowego docierają do celu.
Hotel oferuje również nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne mogące pomieścić do 200 osób w nowoczesnym lub zabytkowym stylu. Mniejsze grupy korzystają z renesansowych salonów Kryštof i Uršula.
Pensjonat Jánošíkov Dvor***

Pensjonat Jánošíkov Dvor***

Dwór Janosika znajduje się w miejscowości Zázrivá, części Petrová, w pobliżu Vrátnej Doliny. Obiekt oferuje możliwość organizacji spotkań firmowych, szkoleń i seminariów w trzech stylowych pomieszczeniach szkoleniowych. Można tu także zorganizować imprezy rodzinne i kulturalne. Doznania kulinarne przygotowane są w Karczmie Janosika, w której jest przedstawione w sposób artystyczny życie Jerzego Janosika. Kilka samodzielnych i w pełni wyposażonych kuchni - w chałupie u Szczepana, u Macieja i u Jerzego -  oferuje możliwość odrębnego wyżywienia.
Hotel Wellness Thermal Šírava Spa Resort****

Hotel Wellness Thermal Šírava Spa Resort****

Obiekt leży na peryferiach wsi, na odludziu, w cichej okolicy, Inne.
Jego głównymi zaletami są usytuowanie w przyrodzie, jeziora w najbliższej okolicy, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, wysoki standard, reprezentatywność, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, cicha okolica, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy, zakwaterowanie dla wymagających klientów.
Dom uzdrowiskowy Mateja Bela***

Dom uzdrowiskowy Mateja Bela***

Obiekt leży bezpośrednio we wsi.
Jego głównymi zaletami są usytuowanie w przyrodzie, ciekawa architektura otoczenia, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, szeroka gama usług w obiekcie, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, cicha okolica.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, rodzinne wakacje.
Dom uzdrowiskowy Royal Palace*****

Dom uzdrowiskowy Royal Palace*****

Obiekt leży w centrum miasta uzdrowiskowego.
Jego głównymi zaletami są zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, szeroka gama usług w obiekcie, wysoki standard, reprezentatywność, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, zakwaterowanie dla wymagających klientów.
Parkhotel na Baračke****

Parkhotel na Baračke****

Znany Parkhotel na Baračke jest położony w spokojnym środowisku na końcu parku uzdrowiskowego w Trenčianskich Teplicach. Od centrum oddalony jest jedynie kilka minut piechotą. Jesienią 2001, po całkowitej rekonstrukcji, doszło do jego ponownego otwarcia. Dziś Baračka należy do najlepiej wyposażonych hoteli w całych Trenčianskich Teplicach. Parkhotel oferuje także relaksacyjne, regeneracyjne i lecznicze zabiegi oraz oczywiście wellness. Hotel jest popularny przedewszystkim jako miejsce dla imprez weselnych.
1 2 3 4 5 6 7 8 9  »